Doprovodné akce

Návod k vyzvednutí rezervovaných lístků pro kontrétní akci se zobrazí po najetí myší na tlačítko rezervace.

Snídaně po arabsku

2.4, 8:00 - 10:00 | Kulturka ZČU

Začněte svůj den příjemně a spolu se studenty Západočeské univerzity v Plzni posnídejte v arabském stylu. Bude se podávat skvělý hummus, baba ghanous či domácí pity. Ideální naladění se na blížící hlavní festivalový program!

ARABFEST: 10 let

5.4 - 30.4, Radnice, 1. pato | Magistrát

Začalo to Stezkou datlí a olivovníků, poté jsme poslouchali tóny loutny a rebabu, pobyli v Andalusii, byli hosty v arabské domácnosti, hovořili jsme o ženě a jejích rolích a o síle sociálních médiích. Prozkoumali jsme město, architekturu a veřejný prostor a letos oslavuje - me deset let fungování festivalu jídlem. Nastal čas sebereflexe a nějakého toho dojímání. Fotografická výstava reflektuje ARABFEST od úplných začátků v roce 2010 do roku 2019.

Heslo „sahtén“

4.4 - 7.4, dle otevírací doby Družby / Univerzitní kavárna Družba | Kavárna Družba

Návštěvníkům Univerzitní kavárny Družba zpříjemní jejich kávové dýchánky sladké arabské překvapení. Stačí při objednávce říci heslo „sahtén“ (na zdraví).

Speciální akce

Arabské menu DEPO2015

3.4 - 5.4, otevírací hodiny dle Kavárny DEPO2015 | DEPO2015, Kavárna | Menu

Od středy do pátku budou moci návštěvníci Kavárny DEPO2015 ochutnat denně nejrůznější speciality arabské kuchyně, a to jak k snídani, tak i obědu! Možná přijde i na zákusky! Menu najdete v přiloženém souboru výše.

Nejbližší akce v programu


V programu zatím nejsou žádné akce.

Nezapomeňte ale také zkontrolovat Doprovodné akce.